O nás

Naším cílem je podpora projektů zaměřených na vzdělávání, hospicovou péči a pomoc sociálně slabším.

Náš team

Zakladatel

Jan Tlačbaba

Po studiu na VŠE a Ježkově konzervatoři jsem pracoval jako topič. V závěru komunistického režimu jsem byl zaměstnán v obchodním domě Kotva, kde jsem pronikl hlouběji do praxe obchodního podnikání. S vlastním podnikáním jsem začal hned v roce 1990, kdy jsem se zabýval především vývozem a dovozem zboží. Naakumulovaný kapitál jsem spolu s kolegy vložil do privatizace obchodních sítí PRIOR a PRAMEN, které jsme provozovali přibližně do roku 2000. Poté jsme transformovali sítě na realitní trust, který provozujeme dodnes.

Nadační fond jsem založil proto, že v byznysu musíte být nejen chytrý a pracovitý, ale musíte mít i štěstí. Chci se touto formou podělit o trochu štěstí s těmi, kteří ho dost neměli.

jan.tlacbaba@fondjt.cz

Správní rada

Karolína Saviová

Po studiu lidských práv a humanitární pomoci na Pařížském Institutu Politických Věd, Karolína Saviová pracovala v oboru energetiky v Indonésii, Gabonu a Indii. Vzhledem k zájmu o genderovou problematiku a dětská lidská práva působila ve Výboru OSN pro Lidská Práva a v neziskové organizaci Child Rights Connect. Je předsedkyní správní rady.

karolina.saviova@fondjt.cz